Wspólną akcję oddawania krwi zorganizowało Starostwo Powiatowe w Brzozowie wspólnie z klubem HDK „Strażacki Dar” działającym przy KP PSP w Brzozowie. Strażacy wspólnie z pracownikami Starostwa Powiatowego w Brzozowie i wszystkimi chętnymi oddawali krew w dniu 25 czerwca 2015r. przy budynku Starostwa Powiatowego w Brzozowie przy ul. 3-go maja 51 w krwiobusie.     

W akcji uczestniczyć mogli zarówno doświadczeni krwiodawcy, jak i osoby decydujące się po raz pierwszy na udział w przedsięwzięciu. „Debiutanci” otrzymywali legitymacje dawców krwi wydawane które były na miejscu.                                                                 

To już kolejna akcja w której brali udział brzozowscy strażacy z Klubu HDK „Strażacki Dar” i stawili się licznie na kolejnej  akcji oddawania krwi. Każdy uczestnik akcji oddał 450ml krwi.

Wspólną akcję oddawania krwi zorganizowało Starostwo Powiatowe w Brzozowie wspólnie z klubem HDK „Strażacki Dar” działającym przy KP PSP w Brzozowie. Strażacy wspólnie z pracownikami Starostwa Powiatowego w Brzozowie i młodzieżą ze szkół ponadgimnazjalnych w Brzozowie oddawali krew w dniu 23 czerwca 2014r. w budynku Starostwa Powiatowego w Brzozowie przy ul. 3-go maja.

To już kolejna akcja w której brali udział brzozowscy strażacy z Klubu HDK „Strażacki Dar” i stawili się licznie na kolejnej  akcji oddawania krwi. Każdy uczestnik akcji oddał 450ml krwi. Łącznie oddało 20 osób krew, w tym sporą grupę stanowiły osoby z grupą krwi Rh- szczególnie cenną dla Banku Krwi.

W akcji oddawania krwi wzięli udział następujący strażacy z Klubu HDK „Strażacki Dar”:

sekc. Rafał Szmyd,

st. str. Długosz Michał,

sekc. Kaczor Łukasz,

st. str. Stanisław Sznajder,

mł. ogn. Zawada Grzegorz,

st. str. Saj Ryszard,

str. Łukasz Nogaj,

st. sekc. Łukasz Struś,

st. ogn. w st. spocz. Winiarski Bogusław,

mł. bryg. w st. spocz. Stanisław Wielobób,

Marek Biedka  - OSP Blizne.

 

Z inicjatywy członków Klubu HDK „Strażacki Dar” w dniu 17.06.2014r. został zorganizowany spływ kajakowy rzeką San na odcinku od miejscowości Sanok do miejscowości Temeszów:

W spływie uczestniczyli między innymi:

sekc. Rafał Szmyd,

st. str. Długosz Michał,

sekc. Kaczor Łukasz,

st. kpt. Krzysztof Szerszeń

st. asp. Oktawian Bujacz,

st. sekc. Marcin Siwy,

st. sekc. Rafał Wojtowicz,

st. sekc. Łukasz Struś,

st. str. Tomasz Bukowczyk,

asp. Paweł Przybyłowski.

mł. bryg. w st. spocz. Stanisław Wielobób.

Spływ kajakowy to połączenie miłego spędzenia czasu, podziwiania przyrody, topografii terenu wzdłuż rzeki San na odcinku spływu a zarazem sprawdzenie swoich umiejętności fizycznych w warunkach spływu. Przeżycia strażaków - uczestników spływu były tak ogromne, że po skończeniu go wyrazili chęć udziału w zorganizowaniu kolejnego w niedługim czasie.

 

         Strażacy oddawali krew 25 lutego 2013r. Już po raz kolejny brzozowscy strażacy z Klubu HDK „Strażacki

       Dar” stawili się na kolejnej akcji. W sumie zostało oddanych  4500 ml. krwi.

       W akcji udział wzięli:
      • asp. Bujacz Oktawian,
       • st. str. Długosz Michał,
       • st. str. Kaczor Łukasz,
       • str. Bukowczyk Tomasz,
       • mł. ogn. Zawada Grzegorz,
       • str. Szmyd Rafał,
       • asp. Przybyłowski Paweł,
       • st. ogn. w st. spocz. Winiarski Bogusław,
       • dh. Wiktor Rymarowicz - OSP Trześniów.

       Szanowni Państwo!

       W imieniu wszystkich członków Klubu HDK „Strażacki Dar” składamy  serdeczne podziękowania właścicielowi  Pracowni Reklamy STYL  Panu Mariuszowi Kusiakowi z Brzozowa za przekazanie bilbordów promujących VIII edycje Programu 2013 rok „OGNISTY RATOWNIK – GORĄCAKREW".