Finał trunieju tenisa stołowego     W dniu 6 marca 2020 r. we Frysztaku pow. strzyżowski został rozegrany turniej finałowy XXI Drużynowych Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w Tenisie Stołowym. W zawodach o tytuł najlepszej drużyny strażackiej w tenisie wzięło udział 8 drużyn wyłonionych w kilku turniejach eliminacyjnych w województwie podkarpackim.

Do ścisłego finału zakwalifikowały się drużyny: KM PSP w Rzeszowie, KP PSP w Stalowej Woli, Jaśle i Brzozowie. W meczu półfinałowym drużyna z Brzozowa po zaciętej walce uległa drużynie ze Stalowej Woli 5:3. W meczu o trzecie miejsce reprezentacja z Brzozowa pokonała drużynę z Jasła również z wynikiem 5:3.